"Укрпошта" відмовляється доправляти пенсії й висунула ультиматум уряду

"Укрпошта" відмовляється доправляти пенсії й висунула ультиматум уряду Фото: з відкритих джерел

Смілянський опублікував відкритий лист до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, міністра соціальної політики Андрія Реви, віце-прем’єр-міністра Павла Розенка і керівника Пенсійного фонду Євгена Капінуса, повідомляє LB.ua. Об этом сообщает lugansk24.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Я заздалегідь попереджаю Вас, Міністерство соціальної політики і Пенсійний фонд України про те, що з 1 січня 2020 року АТ "Укрпошта" не доправлятиме пенсії за поточним збитковим тарифом", — написав Смілянський.

Він запропонував уряду два виходи із ситуації: затвердити нові тарифи на доставку пенсій або винести послугу на відкритий тендер.

"Доставка пенсій, як і доставка газет, не входить до переліку обов’язкових поштових послуг у рамках Всесвітнього поштового союзу, і вони можуть надаватися національним оператором поштового зв’язку на ринкових умовах. Ще раз — на ринкових умовах, визначених на відкритому тендері, а не за регульованим тарифом чи виписаним під один банк постановою, як це було з переселенцями Донбасу або недавньою постановою Кабміну про пілотний проєкт доставки пенсій", — підкреслив він.

Він підкреслив, що чинний уряд має час до 1 вересня, щоб урегулювати проблемне питання.

Нагадаємо, "Укрпошта" досягла згоди з Пенсійним фондом щодо доставки та виплати пенсій в 2019 році.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/ukrposhta_vidmovlyaietsya_dopravlyaty_pensii_y_vysunula_ultymatum_uryadu_296520.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя