Начальник Генштабу: Збройні сили готуються до різних варіантів розвитку подій з боку РФ


Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак запевняє, що українська армія здатна захистити територіальну цілісність країни

Про це начальник Генерального штабу — головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак сказав в інтерв’ю "АрміяInform". Об этом сообщает vostokmedia.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Ми аналізуємо ситуацію, зважаємо на розвиток подій, знаємо й про те, що в процесі переозброєння ЗС РФ пріоритет надається Південному та Західному військовим округам, частини яких базуються недалеко від кордону з Україною. Щодо спроможностей Збройних Сил України, то ми готові захистити територіальну цілісність і незалежність нашої держави. Ми постійно нарощуємо потенціал війська. Збройні Сили готуються до різних варіантів розвитку подій з боку Росії", — сказав Хомчак.

Щодо бюджету для армії на 2020 рік, головнокомандувач ЗСУ зазначив, що нині в Генштабі вже прораховують фінансові потреби для складання проекту бюджету.

"Важливо в найближчі роки досягнути такого фінансування, щоб у бюджетній пропорції видатки на розвиток війська становили не менше ніж 50%. (...) Окреме питання — це оновлення авіаційного парку та корабельного складу", — озвучив цифри начальник Генштабу.

На його переконання, контрактник має отримувати не менше ніж 20 тис. грн, окремо — надбавка за виконання бойових завдань у зоні проведення Операції об’єднаних сил.

Хомчак також наголосив, що запевнив іноземних колег у тому, що курс на євроінтеграцію та НАТО не змінюватиметься.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/05/nachalnyk_genshtabu_zbroyni_syly_gotuyutsya_do_riznykh_variantiv_rozvytku_podiy_z_boku_rf”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя